Trenutni pritisak: 1020 mb
Vlažnost: 82%
Brzina vetra: 1 m/s J

FK Napredak u Antaliji poražen od FK Sarajeva (2:1)

FK Napredak je pretpeo poraz u poslednjoj kontrolnoj utakmici u Antaliji, gde se njegovi fudbaleri do 9. februara pripremaju za nastavak prvenstva Super lige.

FK Sarajevo ga je pobedio sa 2:1, a strelac gola za ekipu iz Kruševca bio je Alivodić u 43. minutu.

Potpredsednik kluba Bojan Miladinović rekao je da je zadovoljan onim što je Napredak pokazao i da je igračima nedostajalo malo sreće da dođu do boljeg rezultata:

– Zadovoljan sam igrom. Iako smo u prvih trideset minuta imali problem da nam ništa nije išlo „o noge“ imali smo dve dobre šanse iz prekida lai ih nismo iskoristili. Nakon lepe akcije eskića, ALivodić je postigao pogodan i na poluvreme smo otišli sa nerešenim rezultatom.

U drugom poluvremenu, moje mišljenje je da smo bili bolji od protivnika, ali lopta jednostavno nije htela u gol. Naša stara boljka. Drugi pogodak smo primili šutom iz distance, ali sam sve u sveu zadovoljan“, rekao je Miladinović.

Napredak jer prethodno pobedio Akademiju Pandev sa 1:0, a poražen je od Saburtala sa 3:0 i Karpata sa 1:0.

Prvenstvo Super lige nastavlja se 16. februara, kada petoplasirani Napredak gostuje Voždovcu.