Trenutni pritisak: 1020 mb
Vlažnost: 64%
Brzina vetra: 7 m/s SSZ

Crvenčani poklekli u Kruševcu

Kruševac – Hala sportova. Gledalaca: 200. Sudije: Kovač i Milosavljević (Kosovska Mitrovica). Sedmerci: Napredak 8(5), Crvenka Jafa 6(5). Isključenja: Napredak 10, Crvenka Jafa 4 minuta.

NAPREDAK: Radošević, Jovanović 2, Brakočević 7(4), Ćirković 2, Mihajlović 3, Milanović 1, Radojević, Šukić  3, Miletić, Arsić (16 odbrana), Milović 1, Petrović, Džanić, Spasić 4(1), Zubić, Andrejić 4.

CRVENKA JAFA: N. Račić (odbrana sedmerca), Ivić, Žegarac 1,  Radonjić 3, Tunguz, Slavuljica 1,  V. Račić, Perović 3(3), Nikolić 3, Mirić 3, Pušica, Đurović 5(2), Egić, Grujčić 2, Vitas (8 odbrana, 2 sedmerca), Guleta 3.

Igrač utakmice: Dušan Andrejić (Napredak)

Semafor: 6:5 (14), 10:7 (20), 12:14 (33),  17:14 (40)

Uspeli su gosti u finišu prvog poluvremena da anuliraju „minus tri“, početkom drugog da pređu u vođstvo – 12:14. Spustio je tada Igor Arsić rampu ispred svog gola i napravili su Kruševljani seriju 6-0, za 18:14, najavljujući pobedu.

Ni kada su Perčevićevi puleni imali šest golova prednosti – 23:17 gosti iz prestonice Jafe nisu ni pomišljali na predaju.

Prišli su na 24:24, ali sigurne ruke bio je u finišu mladi bek Andrejić i sa četiri gola „overio“ trijumf.