Trenutni pritisak: 1010 mb
Vlažnost: 74%
Brzina vetra: 2 m/s SSZ

FUDBALSKA „PETARDA“ U KRUŠEVCU: Napredak – Vojvodina 5:0

Fudbaleri Napretka demolirali su Vojvodinu sa 5:0, u drugom meču plej-ofa Superlige Srbije u subotu. Kruševački tim je ovom pobedom preskočio Proleter na šestom mestu plej-ofa Superlige i sada imaju dva boda prednosti i utakmicu više od novosađana, dok su gosti usled poraza ostali na osmom mestu.

Uspeo je Napredak da bez većih problema dođe do tri boda u utakmici donjeg dela plej-ofa Superlige Srbije. U potpunosti je nadigrap Vojvodinu –  od 11 šuteva ka golu sedam su bila u okvir Vojvodine, a čak pet su završila u golu crveno-belih iz Novog Sada.

Do prednosti su došli već u sedmom minutu meča, Đorić je postigao gol za svoju ekipu i najavio pobedu svoje ekipe u ovom susretu.

Svega deset minuta posle vodećeg gola mladi vezista Igor Ivanović postigao je prvi od svoja dva gola na utakmici i na taj način postavio rezultat sa kojim će se otići na pauzu. Gosti su u prvom delu igr

Napredak je dobro počeo i drugo poluvreme, ponovo im je trebalo sedam minuta igre da bi postigli pogodak, strelac je bio devetnaestogodišnji Andrej Ilić i već tada je bilo jasno da će sva tri boda ostati u Kruševcu.

Nastavila je ekipa Milorada Kosanovića sa napadima, a do još ubedljivije prednosti došli su drugim golom Ivanovića u 73. minutu. Tačku na ovaj susret stavio je Ndiaje koji je postigao peti pogodak za svoj tim u 86. minutu i dodatno produbio rane Vojvodine.