Trenutni pritisak: 1010 mb
Vlažnost: 99%
Brzina vetra: 1 m/s Z

Napredak i Radnički remizirali u Kruševcu (3:3)

U utakmici 6. kola plej-ofa, koja nije imala rezultatski značaj za Napredak, prava goleda viđena je u prvom poluvremenu meča, pošto je palo 5 golova, dok je u drugom Petar Petrović postigao prvenac u dresu ekipe sa „Čaira“ i doneo konačnih 3:3.

Sva tri puta je Napredak dolazio u vođstvo i sva tri puta su se Nišlije izjednačenjem vraćale u igru. Povela je domaća ekipa u ranoj fazi meča, već u 4. minutu, preko Enesa Rušovića, da bi samo šest minuta kasnije poravnawe rezultata doneo Riota Noma. Ibrahim Ndiaje u 24. minutu donosi novo slavlje Kruševljanima, da bi Petar Grbić u 36. minutu vratio punu rezultatsku neizvesnost golom za 2:2. Ipak su fudbaleri Napretka na poluvreme otišli sa rezultatskom prednošću, zahvaljujući pogotku Igora Ivanovića u 42 . minutu. Vodili su Kruševljani sve do 84. minuta utakmice, kada je Petar Petrović postigao gol za konačih 3:3.

Napredak je kolo pred kraj prenstva na tabeli šesti sa 36 bodova, a za oproštaj sa ovom sezonom igraće  u Beogradu sa šampionom, Crvenom zvedzdom.