sreda, 17. april 2024.

Obaveštenje o neuspehu od provajdera:
Connection Error:http_request_failed

Poraz Napretka u Novom Sadu (VIDEO)

Napredak je protiv Vovodine, u utakmici 17. kola odigranoj u Novom Sadu, odolevao sve do 86. minutu, kada su domaći fudbaleri došli do gola za pobedu (2:1).

„Voša“ je u vođstvo stigla već u 10. minutu minutu i to sa penala kada je precizan bio Bojan Matić, da bi pre isteka pola časa igre gosti izjednačili pogotkom Đura Zec.

Ipak, Miodrag Gemović je u samom finišu uspeo da zatrese mrežu golmana Miloševića i tako donese nova tri boda svom timu.

Poraz u Novom Sadu je deveti koji su Krušeljani doživeli u ovom prvenstvu, pa ostaju na skromnih 18 osvojenih bodova. Za nedelju dana dočekuju
pretposlednjeplasiranu Inđiju.

TABELA: Crvena zvezda (-1) 43, Vojvodina 36, Čukarički (-1) 36, Partizan (-1) 35, TSC Bačka Topola 32, Voždovac 29, Radnički Niš (-1) 25, Mladost Lučani 22, Spartak (-1) 21, Javor 20, Napredak (-1) 18, Proleter 16, Radnik (-2) 15, Rad 11, Inđija (-1) 7, Mačva (-1) 4.