Trenutni pritisak: 1030 mb
Vlažnost: 45%
Brzina vetra: 5 m/s SSZ

Fudbal: Napredak savladan u Surdulici sa 2:1

U 22. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Napretka su na gostovanju Radniku u Surdulici izgubili rezultatom 2:1.

Prvi pogodak viđen je na samom startu utakmice! Nakon odlično izvedenog kornera, Jokić je bio najviši u skoku! Ranko je savladao golmana gostujuće ekipe u 2. minutu meča, a u ulozi asistenta našao se Nikola Bogdanovski. Samo nekoliko minuta kasnije, Alen Melunović koristi priliku i donosi izjednačenje gostujućoj ekipi. Bio je to četvrti pogodak za Melunovića u ovoj sezoni. Pitanje pobednika rešio je Milan Makarić, koji igra neverovatno ove sezone. Ovo je bio 15. pogodak za repezentativca Srbije!

U narednom kolu, koje se igra u nedelju 21. februara, Napredak dočekuje istoimenu ekipu iz Inđije.