Trenutni pritisak: 1030 mb
Vlažnost: 59%
Brzina vetra: 1 m/s SZ

Fudbaleri Trajala na domaćem terenu savladali ekipu Zemuna (2:1)

U 18. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Trajala na svom terenu savladali su  Zemun sa 2:1.

Na startu prolećnog dela prvenstva Prve lige Trajal je zabeležio šestu prvenstvenu pobedu. Gosti su poveli preko Lazara Stokića u 20. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor. U 48. minutu utakmice Igor Savić doneo je izjednačenje domaćinu, a samo tri minuta kasnije iz jedanaesterca, koji je uspešno realizovao Stefan Golubović,  domaći tim stiče prednsot (2:1) koju je sačuvao do kraja utakmice.

– Ovo je zaslužena pobeda, ali čestitao bih i ekipi Zemuna na fer i korektnoj igri i na jednoj dobroj utakmici – rekao je pomoćni trener kruševačke ekipe Bojan Marjanović.

Posle pobede nad Zemunom, sa 22 boda Trajal je 11. na tabeli, a u nastacku prvenstva predstoji mu  gostovanje u Lazarevcu ekipi Loznice.