Brzina vetra: 2 m/s S

Najnovije vesti

Fudbal

Zimski prelazni rok za fudbalere, počinje 14. januara i trajaće do 8. februara 2013. godine, saopšteno je danas iz kancelarije Fudbalskog saveza Srbije.

U Fudbalskom klubu Napredak, koji je osvojio titulu jesenjeg prvaka, razmišljaju o 3 do 4 pojačanja , koji će se ujključiti u projekat ulaska u Super ligu.

Inače, Kruševljani imaju pauzu do 21. januara, a zatim po planu rada, za dve nedelje odlaze na pripreme u Tursku. Prolećni deo prvenstva počinje 9. marta, kada Napredak dočekuje Inđiju.

Karate

Na Prvenstvu Srbije u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore, koje je održano u Beogradu, karatisti kruševačkog „Šampiona“ osvojili su pet medalja: dve zlatne, jednu srebrnu i dve bronzane. Najuspešniji takmičar na Prvenstvu, Bogdan Obradović osvojio je zlatnu medalju u teškoj kategoriji, Miloš Obradović srebrnu, a Vuk Radivojević i Miloš Zečević bronzanu. Zlato je pripalo i kadetskoj ekipi „Šampiona“ u borbama.