Trenutni pritisak: 1010 mb
Vlažnost: 95%
Brzina vetra: 1 m/s JJZ

Sami sebe pobedili

Rukometaši kruševačkog Napretka, u poslednjem 26. kolu Super lige, na svom terenu poraženi su od Vrbasa 30:29, poluvreme 17:15 za domaće.

Ovakav rasplet događaja, da su domaćini očekivali ceo plen i eventualni izlazak u Evropu sa plasmanom na 5. poziciju, crveno-beli su sami prokockali.

Statistika je neumoljiva, jer izabranici trenera Saše Perčevića su na primer, od 4 iskoristili samo jedan penal, a gosti su imali učinak 2 prema 2. Uostalom, ORK Napredak jeimao 12 minuta isključenja, a gosti 30 minuta, što govori o borbenosti ekipe iz Vrbasa.

Junak meča je bio kapiten i čuvar mreže Vlaisavljević, koji je u poslednjim sekundama susreta odbranio šut rukometaša Napretka i doneo pobedu svom timu.

Pomoćni trener Saša Andrejić kaže da je imperativ pobede bio presudan u porazu kruševljana i da nisu izdržali veliko breme tereta.

Golman gostiju Vlaisavljević objašnjava da je njegov tim imao više sreće, ali definitivno najbolji pojedinac ovog susreta Nenad Perović sa 12 golova je deklasirao crveno-bele.