Trenutni pritisak: 1020 mb
Vlažnost: 80%
Brzina vetra: 1 m/s J

FK Trajal osvojio Kup Regiona istočne Srbije

Fudbalski klub Trajal iz Kruševca osvojio je Kup Fudbalskog saveza Regiona Istočne Srbije, pošto je u finalnoj utakmici, posle boljeg izvođenja jedanaesteraca, pobedio  ekipu Moravac Oriona iz Mrštana sa 7:6.

Posle 90 minuta igre rezultat je bio 1:1, a strelac za Trajal je bio Jovanović, da bi zatim u izvođenju penala uspešni bili Nikolić, Jovanović, Gašić, Andrejić, Petrović i Cvetković.

MORAVAC ORION – TRAJAL 1:1, penalima 5:6

Strelci: 0:1 I. Jovanović u 69., 1:1 Marko N. Kostić u 84. minutu – Strelci iz penala: Marko Z. Kostić, Mitić, D. Stefanović, Đokić, Stojanović za Moravac ORION, Nikolić, I. Jovanović, Gašić, Andrejić, Petrović, Cvetković (Trajal).

Gradski stadion u Surdulici, gledalaca: 1.000, sudija: Aleksandar Živković (Niš) 6, žuti kartoni: Stojanović, M. Z. Kostić  D. Stefanović, Marković,(Moravac ORION), Cvetković, MIlošević (Trajal), crveni karton: Milošević (Trajal) u 90. minutu.

TRAJAL: N. Jovanović, Petrović, Milosavljević, Gašić , Radmanovac, Nikolić, Lišćević (Milošević), Cvetković, Milovanović (I. Jovanović), Vesić (Milosavljević ), Andrejić.