Hitnoj pomoći javljale su se osobe sa neurološkim, kardiovaskularnim oboljenjima, a povećan je broj lica sa opstruktivnim tegobama, rekla je doktorka Marija Đorđević.
Osim na poziv sugrađana, ekipe Hitne pomoći intervenisale su i na javnim mestima.
Savet lekari je da se pacijenti sa hroničnim bolestima pridržavaju propisane terapije i da u skladu sa vremenskim prilikama smanje fizičku aktivnost.
