Sportsko-rekreativna manifestacija „Sportsko leto“, koju već deceniju unazad realizuje Sportski savez grada Kruševca, počela je danas turnirom u odbojci na pesku, u ženskoj i muškoj konkurenciji, koji je održan na otvorenim peščanoim terenima Sportskog centra Kruševac.
“Sportsko leto” traje do 31. avgusta i čine ga i turniri u malom fudbalu, strit basketu 3 na 3 i bič vaterpolu 3+1.
Za subotu, 26. avgust, zakazano je i čarapansko nadmetanje – narodni višeboj u Zdravinju.
Turniri se održavaju u skladu sa pravilima i propozicijama koje je odredio Sportski savez grada Kruševca.
