Svečanom akademijom u Domu kulture, Narodna biblioteka „Jefimija“ obeležila 70 godina od osnivanja gradske biblioteke u Trsteniku. Uz prigodan program na ovoj svečanosti uručene i zahvalnice ustanovama i pojedincima za pomoć i podršku u svakodnevnom radu.
