Članovi Gradskog odbora Srpske napredne stranke delili su danas ispred Doma Sindikata informatore i razgovarali sa sugrađanima.
Pored promocije stranačkog glasila, članovi Srpske napredne stranke su u razgovoru sa građanima bili u prilici da čuju njihove želje, potrebe, primedbe, sugestije, kritike, ali i pohvale na rad stanke, podsećajući sugrađane da se SNS zalaže za politiku koja ne samo da donosi ekonomski napredak već kroz poromociju pozitivnih vrednosti podiže svest društva.
