RTK | Radio televizija Kruševac
Društvo Arhiva

SNS nastavlja rad u Vladi bez URS

Srpska napredna stranka nastavlja rad u Vladi Srbije, odlučilo je Predsedništvo SNS – a. Lider te stranke Aleksandar Vučić je najavio da rad u Vladi nastavljaju bez Ujedinjenih regiona Srbije sa “mnogo većom odgovornošću i konkretnijim rezultatima”.

Vučić je, nakon sednice Predsedništva stranke, koje se izjasnilo o ponudi premijera Ivice Dačića da Vlada nastavi rad bez URS -a i Mlađana Dinkića, rekao da su članovi predsedništva te stranke imali tešku dilemu i da je većina bila za izbore i dodao da je pred Srbijom nekoliko važnih ugovora i poslova i da nestabilnost ne bi donela ništa dobro.

“Izbori nisu najbolje rešenje za građane, a interes građana je najvažniji”, naglasio je lider Srpske napredne stranke i najavio da će imena novih ministara biti poznata posle 20. avgusta kao i da će istrajati na ideji da i stranci preuzmu odgovorne poslove u Srbiji.