Povodom obeležavanja Dana omladinskih radnih akcija , prvog aprila, u Klubu penzionera sutra će biti organizovano druženje u organizaciji Udruženje građana “Slobodište”. Tim povodom, takođe, gosti našeg Juratnjeg programa bili su nekadašnji akcijaši.
