Opštinu Trstenik danas je posetio ministar za vanredne situacije Velimir Ilić, i tom prilikom sa predsednikom ove opštine Miroslavom Aleksićem potpisao je protokol o saradnji u sprovođenju preventivnih mera na otklanjanju posledica u polavljenim podrucijima.
Nakon toga obišao je selo Jasikovicu i početak geotehničkih i istražnih radova na dva klizišta u ovom selu Trsteničke opštine.
