Kruševački Sportski savez održao je u naselju “Vlado Jurić” sportsko-rekreativnu manifestaciju “Vežbajmo zajedno”, a povodom reparacije i sređivanja 17 otvorenih sportskih terena na području grada.
U prisustvu brojnih meštana, najmlađi stanovnici pomenutog naselja oprobali su se u malom fudbalu, badmintonu i strit basketu, a promociju košarke i badmintona održali su predstavnici “Napretka” i “Zmajeva”.
