U galeriji Kulturnog centra otvorena je izložba crteža Biljane Carić koja je diplomirala na Akademiji umetnosti u Novom Sadu na odseku crtež.
Na istom odseku, na Fakultetu likovnih umetnosti u Beogradu je magistrirala i članica je ULUS-a. Umetnica živi i radi u Beogradu, a domaćinu izložbe, kruševačkom Kulturnom centru poklonila je crtež “Kompozicija za Danila Kiša.
Izložba Biljane Carić biće otvorena do 17. septembra.
