Društvo za borbu protiv šećerne bolesti, sutra od 15 sati u sali Doma sindikata, organizuje predavanje “Ishrana u dijabetesu i samokonrola”, o čemu će govoriti doktor Milan Mišić.
Nakon kulturno-umetničkog programa u kome će nastupiti Vidovdanski vez iz Smilovca, biće organizovano besplatno merenje šećera u krvi i prikupljene prijava za merenje triglicerica, koje će biti obavljeno u petak.
