Sa punih 69 godina, Milan Arsić, zvani Manta, do danas se aktivno bavio sportom. Verovatno najstariji registrovani fudbaler u Srbiji koji igra za Fudbalski klub Zdravinje, danas je posle meča protiv Belasice okačio kopačke o klin posle više od pet decenija aktivnog igranja, u rodnom selu ali i dva nemačka kluba gde je živeo i radio.
Zdravinje je, u okviru pretposlednjeg kola Druge gradske lige, sa 4:0 pobedilo Belasicu, a meštani, saigrači i uprava kluba Manti su uručili pehar i zahvalnicu.
Za Zdravinje, osim Milana Arsića, igra i njegov, 50 godina mlađi unuk Mihajlo, obojica su odbrambeni igrači, a oproštaj od aktivnog fudbala za Mantu je, kaže, veoma bolan jer fudbal voli najviše na svetu.
Nakon meča, Zdravinjci su za Mantu i njegove saigrače organizovali prigodno druženje.
