U Školi za osnovno i srednje obrazovanje “Veselin Nikolić” u Kruševcu povodom oktobra, meseca zdrave hrane, po šesti put organizovan je Sajam zdrave hrane.
Izložbom jela u dvorištu škole promovisan je značaj pravilne ishrane. U pripremanje jela, osim učenika i nastavnika, uključili su se i roditelji.
Na štandovima u dvorištu škole izloženi su aranžmani od voća i povrća, tradicionalna jela, ali i pekarski proizvodi učenika obrazovnog profila proizvodnja i prerada hrane ove škole.
Školu “Veselin Nikolić” inače pohađa oko 200 učenika od kojih je 119 osnovaca i 87 u srednjoj školi.
