U finalu manifestacije “Izađi mi na teglu” održanom na Zlatiboru predstavnici Kruševca imali su zapažene nastupe.
Turistička organizacija Kruševca dobila je nagradu za najbolju organizaciju takmičenja u pravljenju ajvara, ekipa Doma učenika Pane Đukić Limar nagrađena je kao najkreativnija, a Čarapanko-ajvarko, ekipa Centra za socijalni rad za najbolji nastup.
Direktorka Turističke organizacije Suzana Milosavljević ocenila je da je Kruševac u finalu karavana “Izađi mi na teglu” predstavljen u najboljem svetlu te da će ova organizacija u cilju promovisanja Grada sledećeg meseca učestvovati na promotivnim manifestacijala u Leskovcu i Kragujevcu.
