U Mozaik sali kruševačke Gradske uprave podeljeni su novogodišnji paketići za decu iz romskih naselja Panjevac i Marko Orlović.
Ovaj događaj je rezultat novogodišnje akcije sakupljanja slatkiša u okviru Projekta Osnažiti!, a paketići su završili u rukama 55-oro dece iz dva kruševačka romska naselja.
U akciji su učestvovali zaposleni u Gradsko upravi, Udruženju građana Trihaus i Javnom komunalnom preduzeću Kruševac.
