Gradska uprava u saradnji sa preduzećem Jugoprevoz AD nastavlja sa akcijom postavljanja autobuskih stajališta i van gradskog područja.
Osluškujući potrebe sugrađana stajališta su postavljena u Kapidžiji četiri, Gaglovu dva, u Velikim Kupcima i Novom selu po jedno, u Gaglovu, na Begovom Brdu i u Pepeljevcu po dva autobuska stajališta sa krovnom i bočnom konstrukcijom.
Investicija je vredna oko milion i 300 hiljada dinara, pet stajališta finansiralo je preduzeće Jugoprevoz, a ostatak gradska uprava Kruševac, naglasila je načelnica Odeljenja za investicije, privredu i zaštitu životne sredine Vesna Anđelić.
