U crkvi “Lazarici” na Deveti tornik po Božiću presečen je kolač Društva “Dobra narav”, koje postoji od 1929. godine.
Činodejstvovao je starešina crkve Lazarice Željko Marković. Kolačari su Dragana Rakić Simjonović i Saša Nešić. Od obnavljanja rada društva, koje je inicirao dr Boba Lisinac, 1987. godine, svaka zabava je imala temu večeri, ove godine govoriće se o Spomeniku kosovskim junacima.
Sav prihod od ulaznica i čuvenog naopakog baksuzskog kola biće upotrebljen za odevanje slabostojećih dobrih djaka maturanata.
Do sada je njih oko 2000 dobilo matursko odelo.
