U okviru festivala humora i satire “Zlatna kaciga” danas je organizovan Veseli autobus.
Putnike su na relaciji Rasadnik-Srnje-Jasika uveseljavali aforističari i satiričari, a prema rečima idejnog tvorca Veselog autobusa, Momira Dragićevia cilj je da se putnici zabave i nasmeju kao i da im se putovanje učini veselijim.
Ovo je prvi put da je Veseli autobus u saobraćaju, a organizator je Kulturni centar Kruševac u saradnji sa preduzećem Jugoprevoz.
