RTK | Radio televizija Kruševac
DruštvoDruštvo Arhiva

Reciklažom do novog kabineta za biologiju u OŠ “Branko Radičević”

Učenici Osnovne škole “Branko Radičević” organizovali su akciju prikupljanja reciklažnog otpada. Sredstva skupljena na ovoj akciji namenjena  su za opremanje kabineta za biologiju.

“Reciklažom do novog kabineta”, naziv je akcije koja osim podizanja ekološke svesti ima i ekonomski cilj, a to je opremanje savremenih kabineta za biologiju savremenim učilima, isiče profesor biologije i master genetike Marija Kostić.

Prikupljeni otpad u koji spadaju stari papir, karton i pet ambalaža predaju se Reciklažnom centru u Kruševcu.