Obeležavanje Dana ustanove koncertom Danke Ubiparip i Koktel benda, promocije knjiga, Kolaž program o ljubavi i vinu, Likovna kolonija u Zdravinju i brojni sadržaji za učenike koji su na zimskom raspustu, deo su programa Kulturnog centra Kruševac u februaru.
Program Kulturnog centra Kruševac u februaru u znaku je obeležavanja 28 godina postojanja ove ustanove. Koncert, koji je poklon sugrađanima, biće održan 18. febrauara u bioskopu Kruševac, najavljuje glavni i odgovorni urednik Nenad Blažić
Kolaž program o ljubavi i vinu 14. februara, klavirski koncert Stevana Spalevića 12., predstavljanje knjige Srce nije kamen, zbirke aforizama Meljava vremeena i Veče o Dobrici Ćosiću, deo su programa Kulturnog centra. Tokom ovog meseca počinju i programi koji prethode 28. festivalu Zlatna kaciga
Tradicionalno u Zdravinju će naredna dva dana biti održana Likovna kolonija 7. manifestacije Zimske zore zvezdanog Zdravinja.
Kulturni centar pripremio je i brojne programe za decu kako bi im zimski raspust bio ispunjen različitim umetničkim sadržajima, ističe urednica u Kulturnom centru Slađana Obradović.
Koncert Nine Badrić, prvobitno najavljen za februar, biće održan 19. marta, a ulaznica više nema u prodaji.
Kao i prethodne godine u planu je više koncerata popularnih izvođača.
