Gradonačelnica Kruševca Jasmina Palurović sa saradnicima i predstavnicima EPS-a i JKP “Vodovod Kruševac” obišla je završne radove na izgradnji desetokilovoltnog kablovskog voda Buci 3 – Jastrebac 1 kao i radove na izgradnji vodovodne linije kojom će se sa sistema jezera Ćelije zdravom pijaćom vodom snabdevati izletište Jastrebac ali i meštani podjastrebačkih sela.
