Zbog sumnje da je jedan od zaposlenih u Osnovnoj školi “Stanislav Binički” u Jasici pozitivan na koronavirus, dvodnevna ekskurzija za 58 učenika 5. i 7. razreda ove škole je odložena.
Ekskurzija je trebalo da bude realizovana danas i sutra, ali iz preventivnih razloga je odložena za kraj juna ili avgusta, saznajemo od direktora Ivana Pelajića koji napominje da su učenici i roditelji obavešteni o razlozima odlaganja ekskurzije, kao i to da se očekuju rezultati testiranja pomenutog lica.
