Gost Jutarnjeg programa Televizije Kruševac, na Dan bez automobila u okviru Evropske nedelje mobilnosti bila je gradonačelnica Jasmina Palurović.
Pokazavši ličnim primerom, pešačenjem, biciklama i korišćenjem javnog prevoza, upućena je poruka sugrađanima da koriste zdrave stilove kretanja kako bi se smanjila emisija štetnih gasova u vazduhu. Ipak, glavna tema su aktuelni radovi na izgradnji infrastrukture i u selima ali i u gradskom jezgro.
Situacija u Rasinskom okrugu, kada je u pitanju Kovid 19, se koplikuje. Gradonačelnica je iskoristila priliku da apeluje na gradjane i da se vakcinišu i da se pridržavaju mera.
