U cilju stvaranja novih kvalitetnih kadrova po meri privrede Privredna komora Srbije i Ministarstvo prosvete i tehnološkog razvoja započinju planiranje upisa učenika u srednje škole po modelu dualnog obrazovanja za školsku 2022- 2023. godinu, saznajemo u Regionalnoj privrednoj komori u Kruševcu.
Od 18. do 27. oktobra biće organizovano 5 onlajn sektorskih sastanaka o dualnom obrazovanju, najavila je saradnik za edukaciju u Regionalnoj privrednoj komori Danijela Lazarević.
