Šesnaestogodišnji učenik srednje Hemijske škole u Kruševcu, koji je bio pozitivan na koronavirus, preminuo je juče, a kako nezvanično RTK saznaje nije bio hospitalizovan.
On je bio u kućnoj izolaciji od 12. oktobra, pošto je njegovom ocu potvrđen virus, što je četiri dana kasnije, odnosno 16. oktobra potvrđeno i kod šesnaestogodišnjeg dečaka, nakon odrađenog PSR testa. Majka preminulog dečaka potvrdila je da je bio pozitivan na korona virus i uzimao je terapiju, odnosno lekove koji su mu prepisani.
Za preminulog dečaka drugovi iz odljenja imaju samo reči hvale, a njegov razredni starešina Miljko Đokić, naglasio je da je bio izuzetno mirno i dobro dete, poslušan i vredan.
