Privode se kraju radovi na asfaltiranju piste Aerodroma Rosulje u Kruševcu, a kompleksne poslove na projektu od nacionalnog zanačaja – koji zahtevaju ispunjavanje najviših standarda u tehničkom i tehnološkom smislu, izvodi kruševačko Privredno društvo za gradnju i inženjering Tehnogradnja.
Između Aerodroma Srbije i Tehnogradnje potpisan je još jedan vredan ugovor koji se tiče pratće ingrastrukture u okviru Aerodroma Rosulje, a radovi su toku.
Osim velikog broja realizovanih radova na izgradnji i rekonstrukciji saobraćajne infrastrukture u prethodnom periodu, Tehnogradnja nastavlja istim intenzitetom, a pored građenvinskih radova, bavi se planiranjem i projektovanjem, upravljanjem projektima, dizajniranjem i gradnjom poslovnih i stambenih zgrada, tržnih centara, hotela.
