Nakon potpisivanja ugovora o zameni stolarije, u sklopu prve faze projekta Unapređenja energetske efikasnosti, koji grad Kruševac, realizuje u saradnji sa Ministarstvom energetike, sledi drugi deo, a to je Javni poziv za solarne panele, što predstavlja novinu kod nas.
Uslovi će biti malo rigorozniji, u odnosu na prvi deo projekta, a ono što je najbitnije je legalnost objekta, a zajednički sa prethodnim, su prijemni formulari i predračuni, objašnjava pomoćnik gradonačelnice, Ivan Parezanović, dodajući da su u ovu svrhu, Ministarstvo i Grad, obezbedili oko 4 miliona dinara.
