Fudbalski klub Trajal, krenuo je sa pripremama za novu sezonu Druge lige Srbije. Gumari će pre početka sezone odigrati tri pripremne utakmice u Makedoniji.
Kadar ovog kluba je dosta podmlađen, došlo je čak 18 novih igrača, neki od njih su povratnici, a neki su po prvi put u Trajalu.
Predsenik kluba Vladan Gašić i novi šef stručnog štaba Ivica Momčilović istakli su da je za “gumare” imeprativ da se vrate u Prvu ligu Srbije, ali i da očekuju mnogo više od igrača, jer su kako kažu nezadovoljni postignutim rezultatima do sada.
