Kada su krajem novembra otvorili prvu diskont prodavnicu u kruševačkom naselju Kolonija, odgovorni u kompaniji „Leon Konditors d.o.o.“ najavili su otvaranje novog, većeg maloprodajnog objekta u drugom delu grada. Obećano – učinjeno!

Krajem januara, u Železničkoj ulici u Kruševcu, u tržnom centru „Milošević“ još jedan diskont, ali znatno veći i sa brojnijim artiklima. Ukupno 25. objekat u Srbiji koji je ovaj maloprodajni lanac u okviru sistema DTL otvorio, prostire se na 460 kvadrata i ima više od 2.000 artikala u asortimanu. I ovaj objekat je diskontnog tipa, kupcima su dostupni brojni akcijski proizvodi kao i atraktivna sniženja, a na samom otvaranju svi kupci dobili su simbolični poklon ceger, dok je svaki stoti dobio poklon vaučer na 5.000 dinara. 500. kupac dobio je najvredniju nagradu – tv.

Iz „Leon Konditorsa“ posebno su ponosni na spopstvenu pekaru u objektu u Železničkoj tako da su kupcima dostupna najsvežija peciva i razne vrste hlebova koji se proizvode u Leon-u. Kažu, kvalitetom, asortimanom i cenama su veoma konkurentni, a slogan pod kojim posluju već gotovo 27 godina „Uporedi i uštedi“ nije slučajno izabran.

Radno vreme diskonta u Koloniji na adresi Dušanova 132 i u Železničkoj u tržnom centru Milošević je od 7 do 22 sata radnim danima i vikendom.
„UPOREDITE I UŠTEDITE“ u LEON diskontima u Kruševcu!


