U okviru kampanje „Na maturu bez automobila“, predstavnici Agencije za bezbednost saobraćaja u saradnji sa savetom za bezbednost saobraćaja oštine Trstenik, organizovali su predavanje za maturante sve tri trsteničke srednje škole, kojim su apelovali na maturante da za odlazak i povratak sa maturskih proslava ne koriste automobile u svojstvu vozača.
