U poslednje vreme više neodgovornih osoba vožnjom kvadova i kros motora devastira Memnorijalni kompleks Slobodište.
Građani koji su ih videli kažu da su u pitanju mlađi muškarci i da voze motore bez registarskih tablica. Komunalna milicija redovno obilazi Slobodište, a u otkrivanju ovih neodgovornih građana uključena je policija.
