U Domu kulture u Čitluku u toku su radovi na adaptaciji prostora namenjenog zdravstvenoj ambulanti i previjalištu. Radove su obišli episkop kruševački Gospodin David i gradonačelnik Bratislav Gašić
Oko 100 kvadrata adaptira se sredstvima iz gradskog budžeta, a zavšetak radova očekuje se za dve nedelje. Prilikom obilaska, gradonačelnik Bratislav Gašić istakao je da je adaptacija započeta zalaganjem predsednika Saveta Mesne zajednice Čitluk, Bobana Kostića i najavio nova ulaganja u infrastrukturu, renoviranje objekta stare škole, asfaltiranje poslednje ulice bez asfalta u Čitluku, postavljanje kamera na glavnom putu, u neposrednoj blizini škole “Sveti Sava” i obnavljanje postojeće železničke stanice.
Radove u Čitluku blagoslovio je episkop kruševački Gospodin David.
