Fudbaleri kruševačkog prvoligaša Napretka ,počeli su drugu fazu priprema pobedom nad ekipom Moravac orion iz Mrštana kod Leskovca 2:0. Oba pogotka crveno-beli su postigli u prvom delu meča.Prvo je sa penala mrežu gostiju pogodio Josip Projić,konačan rezultat postavio je Dimitrov.
Do 15.avgusta, kada počinje šampionat Prve lige, Kruševljani će se oprobati sa Ozrenom iz Soko Banje, Jagodinom, a generalna proba zakazana je 8. avgusta protiv Kolubare iz Lazarevca u Kruševcu.
