Komandir saobraćajne policije Policijske uprave Kruševac Momir Minić protekli vikend, na području Rasinskog okruga, ocenio je kao povoljan.
Tokom ovog vikenda na teritoriji Rasinskog okruga dogodilo se manje saobraćajnih nezgoda, ali je više lica zadržano u službenim prostorijama tako da se, prema rečima komandira Momira Minića, ocenjuje kao povoljan.
Dogodile su se četiri saobraćajne nezgode, tri sa materijalnom štetom i jedna sa jednim lakše povređenim licem. Zbog vožnje pod dejstvom alkohola ili odbijanja da se alkotestiraju, u službenim prostorijama zadržano je sedam vozača.
Tokom vikenda sprovedene su i intenzivne kontrole brzine kretanja i vožnje pod dejstvom alkohola. U narednom periodu aktivnosti će biti uobičajene, a saobraćajci dodatno apeluju na učesnike u saobraćaju da, zbog najavljenih vremenskih neprilika, poštuju pravila i propise i prilagode brzinu kretanja uslovima puta.
