U Ribarskoj Banji održana je vanredna sednica Skupštine Udruženja penzionera grada Kruševca na kojoj je između ostalog bilo reči o velikom napretku u radu udruženja i planovima za naredni period.
Preko 10 hiljada penzionera aktivno učestvuje u aktivnostima i koristi usluge ovog udruženja koje u svojim prostorijama u Obilićevoj ulici ima ambulantu za pacijente tri puta nedeljno, restoran, šah klub, frizera, mogućnost kupovine ogreva na rate, organizaciju izleta i druge aktivnosti.
Tokom ove godine Udruženje penzionera grada Kruševca omogućilo je za 215 penzionera takozvani rekreativni odmor u banjama koji finansira PIO fond.
