Hvala mamama, naziv je priredbe koju su mališani pripremne predškolske grupe priredili povodom 8. marta u vrtiću Biseri.
Centralna priredbu za Penzionere organizovala je u vrtiću Biseri, ekla je ovom prilikom direktorka Vesna Živković.
Više o tome u televizijskom prilogu.
