U Specijalnoj bolnici Ribarska Banja, u toku je realizacija projekta “Sportsko-rekreativni centar”, koji će posetiocima i onima koji borave u banji omogućiti dodatnu rekreaciju.
Prema rečima direktora ove ustanove doktora Dušana Šokorca, u prvoj fazi izgrađeni su teniski tereni sa pratećim sadržajima, a planu su i teren za odbojku na pesku, 3 bazena ( dva za odrasle i dečiji sa toboganima), kao i kafe picerija. Vrednost investicije za pomenute radove je preko 70 miliona dinara, a očekuje se da novi sadržaji budu u funkciji do početka sezone, odnosno 1.jula.
