Bogoslužbenom liturgijom i sečenjem slavskog kolača, uz činodejstvovanje sveštenika Nenada Radosavljevića, Gerontološki centar u Kruševcu obeležio je, po prvi put, slavu – Svetog Zaharija i Pravednu Jelisavetu.
Zamenik direktora Aleksandra Vukojević ističe da će obeležavanje slave postati tradicija Gerontološkog centra na radost pre svega korisnika ove ustanove.
Ovogodišnji kolačar je direktorka Gerontološkog centra Jelena Mijailović, a kolačarstvo je preuzeo jedan od radnika u centru Miloš Mihajlović.
