Na Atletskom stadionu “Radomir Mićić Miče” sutra se održava državno Prvenstvo za mlađe pionire.
Učestvovaće 350 takmičara, uzrasta do 14 godina, iz 52 kluba iz cele Srbije koji će se nadmetati u svim atletskim disciplinama.
Takmičenje počinje u 13 i 30.
