Prvi put od uvođenja vanrednog stanja zbog epidemije Koronavirusa, pripadnici Policijske uprave Kruševac, od juče ujutru do jutros, na teritoriji Rasinskog okruga nisu zabeležili nijedan slučaj kršenja propisanih mera i zabrana u uslovima vanrednog stanja.
To znači da, u navedenom periodu od 24 sata, nije bilo ni jednog samovoljnog napuštanja obavezne samoizolacije, kao ni kršenja tzv. “policijskog časa”, odnosno neopravdanog napuštanja stambenog prostora za lica starija od 65 godina.
