Prvo onkološko Udruženje za pomoć obolelima od malignih bolesti Narcis danas je počelo sa podelom humanitarnih paketa svojim najugroženijim članovima.
Novcem skupljenim u donatorskom kutijama postavljenim u nekoliko apoteka u gradu obezdedili smo poklon pakete za naše najugorženije pacijente, kako bi im predstojeće praznike učinili lakšim i podnošljivijim u vreme vanrednog stanja, naglasila je član tima Narcisa, psiholog Jelena Čukarić.
Dobrovoljnim prilozima iz donatorskih kutija obezbeđen je novac za osnovne životne namirnice za oko 20-tak onkoloških pacijenata. Akcija podele paketa biće nastavljena i sutra.
